ERİNCİ PLASTİK SERA TARIM YAŞ MEYVE SEBZE GIDA İNŞ. VE YAPI MALZ. TAŞ. TUR. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. Adres : AOSB 2.KISIM MAHALLESİ 24. CAD. NO: 17 DÖŞEMEALTI / ANTALYA TEL : 242.5024670 GSM: 535.6376467 YUNUS ERÇOBAN PLASTİK SERA MALZEMELERİ SERA KLİPSİ ** PLASTİK KÖŞEBENT ***PLASTİK PROFİL **BİTKİ KLİPSİ *SEKMANLI KLİPS **MANDALLI SERA KLİPSİ **DÜZ SERA KLİPSİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar30.817230.9407
Euro33.240733.3739

KURUMSAL

KURUMSAL
Erinci Plastik  Sera malzemeleri ve klips üretiminde faaliyet göstermektedir. Firmamız kendi sektöründe Sera malzemeleri ve klips üretiminde öncü firma olma yolunda hızla ilerlemektedir.
Akdeniz Bölgesinin modern Sera tarımcılığında büyük bir potansiyele sahip oldugunu bilmekte ve bu bağlamda yatırımını gün geçtikce artırmaktadır. Gayemiz müşteri memnuniyet odaklı olup kaliteli üretimi ekonomik bir fiyata sunmaktır.

Misyonumuz: Sektörümüzde her zaman daha iyi kaliteliyi, ilk aşamada hatasız olarak üretmeyi amaç edinmiş ve bu amaç doğrultusunda çalışırken; müşteri memnuniyetini esas almış ve sürekli gelişen bir fırma olmaktır. Bu bağlamda kaliteli ürün ve hizmetlerimizi uygun fiyata sunmaktır.

Vizyonumuz: Bu Sektörde bölgemizde kaliteli üretimi müşterilerimize ekonomik bir fiyatta sunmak ve her geçen gün kendini geliştiren , rekabet gücünü arttıran ve bölgesinin lider firma özelliğine ulaşan bir firma olmaktır.